Gerçek hayattan uyarlanan, zengin ve karizmatik iş adamı Faruk ile annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış Süreyya’nın destansı, tutku ve ihtiras dolu sevdasını ekranlara taşıyan ‘İstanbullu Gelin’ dizisi büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dizinin son bölümüne Garip’in Esma’yı istemesi damga vurmuştu. Yeni yayınlanan son bölüm fragmanında Süreyya’nın, Esma’ya söylediği sözler dikkat çekiyor. İstanbullu Gelin yeni bölümde neler olacak? Hayranları merakla yeni yayınlanacak bölümü bekliyor…

İstanbullu Gelin 61. yeni bölüm öncesi son fragmanı ile ekranlara geldi. Yeni yayınlanan fragmana Süreyya’nın, Esma’ya söylediği sözler damga vurdu. Süreyya’nın ”İstanbullu gelin istemeyen Esma, İstanbullu gelin oluyor.” sözleri izleyenleri gülümsetti.

Yeni yayınlanan fragmanda Ülfet, kutlama gecesi düzenliyor. Boranların da katıldığı gecede şok eden gelişmeler yaşanıyor. Eline mikrofon alıp sahneye çıkan Sedef, Ülfet’i birde benden dinleyin diyor. Peki; Sedef, Ülfet hakkında ne söyleyecek. Gizli kalmış sırlar ortaya mı çıkacak? 

Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi İstanbullu Gelin yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Son bölümde Garip ve Esma’nın yıllara meydan okuyan aşkı hafızalara kazınırken, diziye hızlı bir giriş yapan Sedef’in ( Yeşim Salkım) sakladığı sırlar, Ülfet’e söyledikleri herkesin hayatını etkileyecek gibi…

Star TV ekranlarının büyük bir beğeniyle izlenen İstanbullu Gelin, 60. son bölümü ile ekranlara geldi. Son bölüme Garip’in, Esma’yı isteme merasimi damga vurdu. Nefesler tutuldu, herkes Boranların vereceği cevabı merak etti. Garip’in duygusal konuşması sonrası Boranlar, gözyaşlarına hakim olamadı. 


İstanbullu Gelin Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar

Garip’in Esma’ya yaptığı romantik evlenme teklifi sonrası, olaylar çok hızlı ilerlerlemeye devam eder. Evlilik teklifi sonrası Esma’yı isteme olayı ortaya çıkar. Bu durum Boranlar için hiçte kolay olmaz. Fikret ise bir taraftan annesinin durumuna alışmaya çalışırken, bir taraftan Adem ve Ülfet’i bitirmeye and içer. Akif bu uğurda Fikret’in yol arkadaşı olacaktır. Esma’nın aileye sürprizi Boranlar’ın gündemini değiştirir. Süreyya’nın desteğini alan Esma verdiği kararla emin adımlarla ilerlerken Ülfet’ten de bir yerde geçmişin intikamını almaktadır. Ülfet bu şoku atlatmaya çalışırken başka bir sürpriz onu beklemektedir; Sedef geçmişin ağırlığıyla tam karşısındadır…

Yeni yayınlanan fragmanda aşkın yaşı olmadığını bir kez daha gözler önüne seren Garip, Esma’yı istemeye geliyor. Yerine kimseyi koyamadığım dediği Esma için söylediği sözler, hem Boranları hem izleyicileri duygulandırıyor. 

Dramatik bir aşk hikayesi İstanbullu Gelin, yayınlandığı ilk günden beri izleyenleri heyecanlandırmaya ve ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci gibi sevilen oyuncuların yer aldığı İstanbullu Gelin, yeni bölüm merakla bekleniyor.

KamuAjans.com – Özel Haber

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “http://connect.facebook.net/tr_TR/all.js#xfbml=1”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “http://connect.facebook.net/tr_TR/all.js#xfbml=1”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));