Çukur 42. yeni bölümü ile bugün ekranlara gelecek. Çukur 42. yeni bölüm öncesi yayınlanan ön izlemede baba oğulun büyük bir özlemle kucaklaşması duygusal anların yaşanmasına neden oldu. İşte, büyük bir merakla beklenen Çukur 2. sezon 9. bölüm ön izleme…

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur 42. yeni bölüm öncesi son fragmanı ile ekranlara geldi. Karakuzular, Çukur’a saldırıldığı haberini alıyor. Bu haberle deliye dönen Çeto, Koçovalılar’a bu bedeli ödetmek için harekete geçiyor. Aileleri için yaşayan Koçovalılar’ın, hassas noktalarını bulmaları Karakuzular için zor olmuyor.

Çukur 42. yeni bölüm fragmanı ile ekranlara geldi. Yeni yayınlanan fragmanda, duygusal anlar yaşanıyor. Anne ve babasının onlara ihtiyacı olduğunu söyleyen Yamaç, Cumali’yi anne ve babasını ziyarete gitmek için ikna ediyor. Çocuklarını karşısında gören İdris büyük bir şaşkınlık yaşıyor. 

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına giren ve ilk sezonunda bir fenomen haline gelmeyi başaran Çukur dizisi 2. sezonuyla da hız kesmeden devam ediyor. İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindeydi fakat Kara Kuzular büyük bir baskın yaparak mahallenin kontrolünü ele geçirmişti. Yeni sezonda Koçovalılar Çukur’u geri alabilmek için büyük bir mücadele vermektedir. Çukur 41. bölümde Cumali Celasun’u yanına alarak bir gece operasyonu düzenliyor fakat Celasun’dan beklenmeyen bir hamle ile karşı karşıya kalabilir.

Çukur 41. son bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde Yamaç, Karakuzuları köşeye sıkıştırıyor. İdris, yıllar sonra Meliha’yı karşısında görünce şok oluyor. Akıllarda büyük bir soru işareti bırakan Celesun, Cumali’nin başına silah dayıyor. Nefes kesen son bölümün hemen ardından 42. ön izleme yayınlandı. 

Çukur son bölümede Ersoy’un açığını yakalayan Yamaç, Karakuzuları köşeye sıkıştıracak planlar yapar. Fakat tek plan yapan Yamaç değildir. Mahzun’un da Yamaç ve Vartolu ile alakalı ters köşe yapacak planları vardır. İdris Koçovalı, mahallede cereyan eden olaylara daha fazla kayıtsız kalamaz. Emmi’yi yanına alan İdris, diğer yanında Paşa’yıda görmek ister. Paşa’nın yokluğunda yerine üçüncü kişi olarak Selim gelir. Sena, Akşın’ı Yamaç ve Cumali’nin evine getirir. Yeğenini karşısında gören Cumali, duygusal anların yaşanmasına neden olur. 

İdris Koçovalı, Meliha’nın fotğrafını masanın üstüne koymuş ve geçmişi yad etmek isterken, Meliha’nın kendisini karşısında görünce şok olur. Meliha, bir taraftan geçen yılların hesabını sorarken, bir taraftan duygu dolu anlar yaşamaktadır. 

Cumali, Yamaç’tan ayrı kendi bildiği yoldan ilerlemeye karar verir. Celesun’u da yanına alan Cumali, pusuya yatmış beklerken Celesun kendisine silah doğrultur. Uzun zamandan beri sessizliği koruyan İdris Koçovalı, sessizliğini bozuyor. İdris, Selim ve Emmi pazarda, hem kendilerini hem pazardakileri sürekli tahrik eden Çiyan’a karşı birleşiyor. Çukur evimiz İdris Babamız sözleri dizide tekrar yer almaya başlıyor. Koçovalılar büyük bir mücadelenin tam ortasındadır. Karakuzular’ı bitirmek için harekete geçen Koçovalılar, Ersoy’un açığını yakalayarak, kaleyi hem içeriden hem dışarıdan fethetmek üzeredir. 

Yeğeni Akkız’ı karşısında gören Cumali gözyaşlarına boğuluyor. Son bölümde Karakuzuların evine giren Akkız, Saadet’i gördüğünü söylüyor. Vartolu, Akkız’ın söylediklerine pek inanmasada Saadet’in orada olacağı fikri beynini kemirmeye başlıyor. 

Çukur Dizisi Eski Bölümlerde Yaşananlar

Show Tv’de yayına giren ve yayına girdiği günden beri reytingleri alt üst eden Çukur Dizisi her hafta pazartesi günü hayranlarını ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Oynadığı her dizi ve filmde kendisini seyircilere hayran bıraktıran ünlü oyuncu Erkan Kolçak Köstendil bu dizide de adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Çukur dizisi ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başladı. 

Çukur Dizisinde Erkan Kolçak Köstendil Adından Söz Ettiriyor

Haftanın neredeyse hergünü her televizyon kanalında iddaalı diziler yer alıyor. Bu diziler arasında hatrı sayılır reyting oranları alan show tv’nin dizisi çukur’da yer alıyor. İçerde dizisinin bir kısım oyuncusunun yer aldığı çukur dizisi diğer oyuncuları ilede göz dolduruyor. Her dizide olduğu gibi bu dizide de izleyiciye kendini sevdiren Vartolu Erkan Kolçak Köstendil son dönemin en iyi oyuncuları arasında yer alıyor.

​KamuAjans.com – Özel Haber

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “http://connect.facebook.net/tr_TR/all.js#xfbml=1”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “http://connect.facebook.net/tr_TR/all.js#xfbml=1”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));